Érmekkel és újabb egyéni rekordokkal lettek gazdagabbak gyorskorcsolyásaink!

Befejeződött a 30.ik Csizmadia Trophy Gyorskorcsolya verseny, Budapesten, ahol sportolóink ismét  kiváló eredményeket értek el. A csíkszeredai Sportklubot hét sportoló képviselte és számos egyéni rekordot döntöttek meg a gyerekek.

A legkisebbeknél André Beáta a junior F korosztályban 500 méteren a 10.ik, 222 és 333 méteren a 8.ik helyen végzett. Összetettben 12.ik helyezett!

A junior E korcsoportban András Vivien 777 méteren 2.ik🥈, 333 méteren 3.ik🥉 valamint 500 méteren szintén 2.ik🥈 helyet ért el, így összetettben a 2.ik helyen végzett.🥈

Veress Klára 777 méteren 5.ik, 333 méteren 11.ik és 500 méteren 5.ik helyezett. Összetettben 7.ik hely.

Szintén a junior E korosztályban András Kevin 777 méteren a 2.ik🥈 , 333 méteren 11.ik és 500 méteren a 6.ik helyen ért célba, így összetettben 5.ik lett.

A junior D korosztályban Fülöp Hosszú Magor 1000 méteren 10.ik, 500 méteren 11. és 777 méteren a 12.ik helyet szerezte meg. Összetettben a 14.ik helyen végzett.

A junior B lányoknál Márton Henrietta 1500 méteren a 9.ik, 500 méteren a 6.ik, 1000 méteren a 5.ik, így összetettben a 6.ik helyen végzett.

Gere Cynthia 1500 méteren a 10.ik, 500 méteren 12.ik és 1000 méteren a 9.ik helyet érte el. Összetettben 11.ik lett.

A női váltóban Márton Henrietta, Gere Cynthia kiegészülve két ISK-s korcsolyázóval, Barta Nórával és László Judit Sárával a dobogó harmadik fokára állhattak fel.🥉

Edző: Szőcs Renáta

Gratulálunk a csapatnak, nagyon ügyes volt mindenki, csak így tovább! Hajrá Sportklub!💙🤍