Gyorskorcsolyásaink kiváló eredményekkel tértek haza a Mikulás Kupáról!

Véget ért a 31. Santa Claus Cup Budapesten!

December 8 és 10 között összesen 12 országból több mint 250 versenyző mérte össze tudását, ahol ismét kitűnően szerepelt a csíkszeredai Sportklub csapata.

Csapatunkat 11 versenyző képviselte és számos kiváló eredménnyel zárták a versenyt úgy a kicsik mint a nagyok.

💙A junior F kategóriában André Beáta a 11.ik,  Kun Petra a 18.ik helyen zárt.

🤍Lőrinczi Mátéfi Viola Veronika a junior E korosztályban a dobogó harmadik fokára állhatott fel🥉, András Vivien pedig a 6.ik helyen végzett.

Fiúknál András Kevin a 4.ik, Kun László pedig a 13.ik helyet érte el.

💙A junior D-s fiúknál Fülöp Hosszú Magor 12., Lőrinczi Mátéfi Balázs pedig a 13.ik helyen végzett.

🤍Junior C korosztályban Márton Henrietta 11.-ik, Gere Cynthia 13.ik helyezést ért el.

💙Csillag Adrienn a Junior A korcsoportban a 8.ik helyet szerezte meg.

🤍Edző: Szőcs Renáta

Összegzésképpen, annak ellenére, hogy milyen sokan vettek részt a 31.Santa Claus Cup-án a Csíkszeredai Sportklub gyorskorcsolyázói megállták helyüket a mezőnyben, egyéni időket javítva. Mindenki nagyon ügyes volt. Gratulálunk szívből, csak így tovább!💙🤍

A következő megálló december 15-17 között Szlovákiában lesz, a Danubia_Cupa 3.ik állomásán, ahol a cél az Európa kupára való kvalifikálás a junior D és C korosztályoknak.

Négy versenyző fog rajthoz állni, Fülöp Hosszú Magor, Lőrinczi Mátéfi Balázs, Gere Cynthia és Márton Henrietta.

Sok sikert kívánunk nekik!💙🤍⛸️Hajrá, Csíkszeredai Sportklub!